Prezent z okazji Chrztu Świętego, z jakiego dziecko NAPRAWDĘ się ucieszy?

Pomysłów na prezent na Chrzest jest doprawdy wiele… ale czy każdy z nich cieszy równie mocno? Albo – by nieco przesunąć poprzeczkę – czy cieszy w ogóle? Pamiątki wieszane na ścianach docenia się zwykle po wielu latach, kiedy zaś ma się zaledwie kilka miesięcy czy nawet kilka lat, trudno pałać wobec nich szczególnym entuzjazmem. A to oznacza ni mniej, ni więcej, że czas pomyśleć o lepszych prezentach na chrzciny!

Oczywiście samo hasło lepszy prezent można interpretować na wiele różnych sposobów. Dla jednych oznaczało to będzie drogi upominek – choćby i pod postacią gotówki, która – złożona na koncie – zaczeka na obdarowane dziecko aż podrośnie i będzie mogło zrobić z niej dobry użytek. Dla innych lepszym prezentem będzie coś, co ucieszy już w tym momencie – coś idealnie dopasowanego do kilkumiesięcznego dziecka. I skoro mowa o Chrzcie, pierwszej ale przecież nie jedynej z wielkich okazji, zdecydowanie warto zwrócić się ku tej ostatniej opcji.

Nie warto natomiast ograniczać się do najbardziej oczywistych opcji jak zajrzenie do pierwszego lepszego działu z zabawkami w najbliższym supermarkecie. Nawet prezenty dla małego dziecka powinny wyróżniać się czymś szczególnym. I dlatego warto sięgnąć po personalizowany prezent na Chrzest.

Prezenty na chrzciny z personalizacją – co wybrać?

Za przykład niech posłuży personalizowany królik MASKOTKA NA CHRZEST. Jest to jeden z tych upominków, które z całą pewnością ucieszą obdarowane nimi dziecko. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jak sprawić jednak, aby taki prezent przetrwał lata i pozostał z dorastającym dzieckiem w roli pamiątki z najmłodszych lat? Można umieścić na nim spersonalizowane napisy wskazujące zarówno imię dziecka, jak i datę okazji – w tym przypadku Chrztu Świętego – przy jakiej został wręczony. Już tak niewielka, symboliczna zmiana spowoduje, że maskotka na pewno nie zostanie porzucona!

Innym z bardzo miłych i zdecydowanie ponadczasowych pomysłów na prezent na Chrzest jest personalizowana książka BAŚNIE MAŁEGO ANIOŁKA. Za spersonalizowaną okładką kryje się tu  kilkanaście pięknych, wciągających opowieści, które przypadną do gustu zarówno małemu dziecku, jak i jego rodzicom. Co więcej, gdy dziecko dorośnie i samo będzie miało już swoje dzieci, z pewnością chętnie powróci do personalizowanej książki z bajkami, czytając je kolejnemu pokoleniu.

Jak widać na powyższych przykładach, prezenty na Chrzty mogą znaczyć coś więcej. Można w łatwy sposób nadać im wyjątkowego charakteru, sprawiając, że staną się jedyne w swoim rodzaju – a przede wszystkim bezcenne dla obdarowanych nimi osób. Naprawdę warto się postarać, ponieważ przygotowanie personalizowanego upominku zajmuje dosłownie chwilę i nie wymaga wysiłku, jedynie odrobiny wyobraźni i kreatywności. Efekty natomiast są zawsze doskonałe – nawet w przypadku najmniejszych, symbolicznych podarunków.

Dlatego już dzisiaj zajrzyj na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek pomysłów na prezent na Chrzest – podaruj dziecku wyjątkową niespodziankę i pamiątkę na lata!