Top 5 sprawdzonych prezentów, które spodobają się każdemu mężczyźnie, czyli prezenty bez faux pas

Kupno prezentu dla mężczyzny jest często niezwykle trudne, zwłaszcza gdy wydaje się, że ma już wszystko i trudno jest wymyślić coś oryginalnego. Ale może właśnie nie warto silić się na oryginalność, gdyż najlepsze prezenty, to sprawdzone prezenty. Poznajcie zatem przygotowane przez nas top 5. Oto prezenty, dzięki którym nie popełnicie faux pas.

Top 1: zestaw do golenia na prezent

Czy zestaw do golenia może okazać się faux pas, gdy podarujesz go brodaczowi? Niekoniecznie. W końcu i on musi dbać o równą linię swojej brody i jeśli nie zajmuje ona całej twarzy, to z pewnością z kosmetyków do golenia musi korzystać. Dlatego zestaw do golenia na prezent będzie dobrym wyborem. Możesz wybrać ten zawierający mydło do golenia i balsam po goleniu albo krem do golenia i balsam. W każdym przypadku do takiego zestawu przyda się jeszcze tygiel i pędzel do golenia, choć możesz znaleźć zestawy, które zawierają przynajmniej jeden spośród tych akcesoriów. Zestawy do golenia na prezent mogą mieć różne linie zapachowe i są umieszczone w eleganckich opakowaniach. Na pewno mężczyzna z kozią czy hiszpańską bródką takim zestawem nie pogardzi, natomiast dla beardmana mamy inną uniwersalną propozycję.

Top 2: trymer do brody

Bez wątpienia trymer do brody to odpowiedni prezent dla tych mężczyzn, którzy już po kilku dniach mogą zapuścić w miarę gęstą brodę albo tych, którzy zapuszczali ją przez długi czas i się z nią nie rozstają. Mimo wszystko jednak wymaga ona zabiegów pielęgnacyjnych przycinania i trymowania. Można też tworzyć różne długości. Co pozwala modelować rysy twarzy. Oczywiście, gdy mężczyzna jest świadomym beardmanem, to zapewne dobry trymer posiada. Gdy ma dość długą brodę, która ma skłonności do puszenia się, to możesz mu podarować inny prezent, który na pewno będzie sprawdzał się jeśli nie na co dzień, to na szczególne okazje, a mowa tu o prostownicy do brody. Dzięki niej może uzyskać doskonały efekt. Ponieważ ma ona budowę szczotki poradzi sobie z jej użytkowaniem bez trudu.

Top 3: spinki do mankietów albo męska bransoletka

Nie popełnisz faux pas jeśli wybierzesz dla mężczyzny elegancką biżuterię czy dodatki. Ponieważ powinna być elegancka, to absolutnie nie wchodzą w grę tanie zegarki. Gdy mężczyzna jest ich kolekcjonerem od razu rozpozna, że nie jest to model wysokiej jakości i popełnisz faux pas. Dlatego lepiej postawić na coś bezpieczniejszego. Dla mężczyzn, którzy często noszą garnitur na pewno sprawdzą się spinki do mankietów. Dla tych, którzy ubierają je tylko na duże uroczystości także mogą się sprawdzić, w końcu jest to elegancki gadżet. Można wybrać klasyczne albo w jakiś sposób związane z męskimi zainteresowaniami. Zawsze można też dobrać odpowiednią koszulę bez guzików, jednak koniecznie wcześniej trzeba sprawdzić dokładnie rozmiar kołnierzyka. Dobrym wyborem może być też męska bransoletka – casualowa lub elegancka, pod warunkiem, że mężczyzna nie stroni od takich dodatków. Jednak zawsze może się do niej przekonać, wystarczy wybrać minimalistyczny model, który może nosić obok zegarka.

Top 4: voucher na wizytę u barbera

Nasze poprzednie prezenty, a zwłaszcza pierwszy były dla każdego. Również czwarta propozycja zalicza się do prezentów dla wszystkich mężczyzn. Otóż mowa o voucherze do barbera. Nawet jeśli mężczyzna brody nie nosi, to zapewne z fryzjera korzysta, a u barbera może zafundować sobie nowy wizerunek. Oczywiście dostępne są tu także różne zabiegi, które można określić mianem męskiej pielęgnacji czy męskiego SPA. Taki prezent bez wątpienia zostanie wykorzystany w dogodnym dla mężczyzny terminie.

Top 5: voucher na niezapomnianą przygodę

Dotarliśmy do ostatniej propozycji w naszym topie. Wielu mężczyzn marzy o ekstremalnej przygodzie, niektórzy o przejażdżce na torze wyścigowym, a inni o wzbiciu się w przestworza np. na pokładzie szybowca. Każde z tych marzeń można spełnić wystarczy wybrać odpowiedni voucher. Najlepiej jeśli obejmuje on kilka przygód do wyboru dostępnych w różnych terminach. Dzięki temu Twój facet na pewno znajdzie coś dla siebie.