Prezent na Dzień Dziecka dla nastolatki – TOP 5

Dopóki dziecko jest małe, nie ma problemu z wyborem dla niego prezentu, prawda? Jednak z wiekiem jest trudniej. Gdy wchodzi w wiek nastoletni, często nie wiadomo, co może się spodobać. Zastanawiasz się, jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać dla nastolatki? Sprawdź nasze inspiracje!

Wybieramy prezent na Dzień Dziecka dla nastoletniej dziewczyny

Biżuteria. Wiele nastolatek ma już dobrze ugruntowany styl i doskonale wie, co im się podoba i jak chcą się nosić. Jednym z dodatków, który na pewno spodoba się niemal każdej dorastającej dziewczynie, jest biżuteria – złota, srebrna lub w odcieniu rose gold. Możesz wybrać na prezent na Dzień Dziecka modną bransoletką z charmsami, delikatny łańcuszek z zawieszką celebrytką albo zestaw kolczyków, a także zegarek na skórzanym lub silikonowym pasku albo na eleganckiej bransolecie.

Słuchawki. Nastolatki rzadko rozstają się z ulubioną muzyką, a modne i dobrej jakości słuchawki na pewno im się przydadzą. Na topie są zarówno modele nauszne, które są dobrze widoczne i często muszą pasować do stroju, jak i słuchawki bezprzewodowe. To dobry sposób, by uciec w muzykę lub umilić sobie podróż.

Smartwatch lub smartband. Zegarek inteligentny albo opaska z funkcjami Smart to gadżet dla dziewczyn, które lubią aktywność. Wielofunkcyjny model wygląda nowocześnie i designersko, a poza tym powiadomi o połączeniach, SMS-ach czy wiadomościach na komunikatorach (jak Messenger itd.), policzy zrobione w danym dniu kroki i spalone kalorie, wykryje różne rodzaje aktywności, może też mieć dodatkowe funkcje jak GPS czy NFC.

Smartfon albo akcesoria do telefonu. Na pewno zawsze trafionym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka będzie też nowy smartfon – najlepiej z najnowszej serii, ze świetnym ekranem oraz zestawem aparatów fotograficznych i wydajną baterią. Dla nastolatek duże znaczenie ma też jego design – wybierz stylowy smartfon różowy, biały albo złoty. Jeśli szukasz czegoś tańszego, sięgnij po akcesoria do telefonu – jak karta pamięci, dodatkowy powerbank albo modne etui.

Kurs. A może coś mniej namacalnego, czyli kurs? Młodzież myśli też o rozwoju, studiach i przyszłym zawodzie. Możesz sprawić nastolatce niespodziankę, jeśli znasz jej zainteresowania i wiesz, że chce je rozwijać. Może to być m.in. kurs fotografii, kurs języka obcego, warsztaty plastyczne, modowe albo kulinarne, kurs gry na wybranym instrumencie, kurs tworzenia biżuterii i wiele innych. To też dobry sposób, by dziecko przekonało się, że dane zagadnienie jest prawdziwą pasją i może zaprocentować w przyszłości.